Кариери

Свободни позиции

Технически специалист / Търговец

Ако си търсиш работа в сферата на търговията с промишлена арматура, може да ни изпратиш CV или да се обадиш на посочените контакти.

Полимат ООД е от 25 години на пазара и е специализирана в доставки на сферични кранове, бътерфлай клапи, голямо разнообразие от шибри, вентили, компенсатори, нивопоказателни колонки, безазбестови уплътнителни материали и др.

Ние предлагаме:

– Атрактивно заплащане плюс възможност за допълнително възнаграждение.
– Работа в млад и амбициозен екип.
– Обучение при фирмите производители.
– Служебен автомобил, мобилен телефон.
– Социални придобивки.

Задължения:

– Поддържа контакти с настоящи клиенти и доставчици.
– Извършва посещения на място при клиента, с цел представяне на
продуктовата гама на  фирмата.
– Извършва технически консултации при клиент и по телефон.
– Изготвя технически и ценови оферти.
– Следи отделните етапи на сделката до нейното финализиране.

Изисквания:

– Писмен и говорим английски език.
– Компютърна грамотност.
– Свидетелство за управление на МПС, кат. “Б”.
– Добри комуникативни и търговски умения.
– Отговорен, лоялен и амбициозен.

Офисът ни се намира на бул. Братя Бъкстон 31А, вх.Б

Тел. 0886/ 72 72 32 – Емил Манчев

Email: office@polymat-bg.com

Web: www.polymat-bg.com

Изпратете своето CV